Už nielen na FB, ale aj na Instagrame!

Rozšírili sme ponuku sociálnych sietí, na ktorých môžete nájsť Záhorskú knižnicu. Nečakajte však žiadnu povinnú jazdu, už teraz obsahuje náš Ig aktuality, upútavky na nové knihy vo fonde a recenzie. A to nielen na čerstvé novinky, ale v cykle Zo zaprášenej poličky hľadáme pre Vás poklady, o ktorých možno ani neviete. Príklad? Knihovník Matúš Nižňanský, ktorý sa o Ig stará, objavil útlu knižku Výstrel z motyky. Vyšla rok po nežnej revolúcii a doslova vystrelila medzi mladých ľudí troch výnimočných básnikov – Maroša Bančeja, Jozefa Urbana a Jána Litváka. Sledovať Záhorskú knižnicu na Instagrame sa jednoducho oplatí!

Záhorská knižnica na Instagrame TU