Hľadáme motív z detského výtvarného dielka na čitateľský preukaz

Chceme, aby čitateľský preukaz do oddelenia pre deti a mládež bol hravý, priateľský, veselý... Jednoducho taký, aké sú všetky deti! Kto nám pomôže? Zatiaľ vyzývame malých umelcov, aby sa chopili farbičiek, štetcov, tušu, nožníc, temperových či anilínových farieb a smelo začali tvoriť.

Už onedlho, keď sa zlepší situácia, dáme všetkým na známosť, že svoje krásne umelecké výtvory môžete priniesť do knižnice či poslať poštou. Teraz sa zamerajte na tvorbu a navrhnite obrázok na náš (váš) čitateľský preukaz. Za spoluprácu ďakujeme Základnej umeleckej škole v Senici a p. Štefanovi Orthovi ml, ktorý nám pomôže vybrať ten NAJ obrázok. Vybraných autorov odmena neminie.