Franckh, Pierre: Ako si správne priať

Utvárať svoj život tak, aby človek dostal v pravej chvíli to, čo práve potrebuje – partnera, auto, bývanie – kto by to nechcel!
Pierre Franckh nám na základe 7 praktických pravidiel ukazuje, ako sa tieto želania môžu stať skutočnosťou, a že každý môže získať schopnosť dostávať od života len to dobré.

V tejto jedinečnej knihe sa dozviete, ako máte formulovať svoje priania, ako odbúravať negatívne očakávania a ako tieto a ďalšie prekážky prekonávať. Krok za krokom tak precvičujete úspešné želania. Praktická kniha Pierra Franckha, obohatená mnohými príkladmi z autorovho vlastného života, ponúka cestu k zmene vášho života.

Žijte úspešný život!
Len so schopnosťou vedieť si správne priať získate dôležitý kľúč k šťastnému a harmonickému svetu. Najúspešnejší a najpredávanejší titul Pierra Franckha na českom trhu, s takmer 40 000 predaných výtlačkov, by nikomu nemal chýbať v knižnici!